Michał Koziołek

Założyciel pracowni KoziolekDesign. Od najmłodszych lat związany z designem, projektowaniem i rysowaniem. Tworzył projekty dla wielu firm polskich, a także zagranicznych (Emiraty Arabskie, Austria, Włochy, Niemcy, Czechy). Od 2002r wspólnie z ojcem prowadzi szkołę rysunku we Wrocławiu.

Zbigniew Żelazny

Pasjonat motoryzacji i konstruktor. Dzisiaj z pełnym rozmachem realizuje dziecięce pasje, bedąc konstruktorem samochodów, motocykli i skuterów.

Dawid Ozga

Szeroko pojętą motoryzacją i projektowaniem pasjonuje się od najmłodszych lat. W późniejszym czasie do jego zainteresowań dołączyła grafika komputerowa. Z połączenia tych wszystkich pasji korzysta teraz, jako projektant samochodowy, tworząc swoje dzieła na komputerze.

Jacek Śniadecki

Od lat producent i realizator materiałów filmowych. Ponadto projektant i grafik 3D. Zwolennik łączenia wyjątkowej funkcjonalności z designem budzącym emocje i zaangazowanie. Zajmował się realizacjami wizualnymi dla największych marek z różnych branż - od kosmetycznej po zaawansowane technologie.

Tomasz Tomczyk

Kiedy odkrył grafikę 3D wiedział, że właśnie tym chce się zajmować. Dążąc do perfekcji, ciężką pracą rozwija swoje umiejętności. Dbałość o szczegóły to jego motto. Uważa, że to właśnie detal nadaje niepowtarzalną formę i łączy główne elementy w całość. Zawsze pragnął uczestniczyć w tworzeniu czegoś pięknego.